Fire på kretslaget

Sevald Bøkestad, Klara Figueiredo, Julie Gregersen og Eva Bang er tatt ut på Nordlands Kretslag. De skal delta på kretslagsturneringen i Bardufoss 1.-4. mars.

NFF Nordland arrangerer – i samarbeid med de tre andre nord-norske kretsene – Regionsamling for spillere født 2003, 2004 og 2005 1-4. mars 2019 i Bardufoss Storhall.

To aldersklasser

De to eldste årgangene danner kretslag G16 og J16, og skal ha treninger pluss kamper mot henholdsvis Troms og Finnmark.

Spillere født 2005 danner lag sammen med spillere fra Hålogaland. Disse møter sammensatte lag fra Finnmark og Troms, og har i tillegg treninger denne langhelga.

Fem totalt fra Sone Brønnøy

I tillegg til de fra BIL er også Emma Baustad fra Sømna tatt ut på 2005-laget, noe som øker antallet uttatte spillere fra Sone Brønnøy til fem spillere.

En utmerket jobb er gjort i klubbene, og æren for dette – i tillegg til spillerne selv – går også til medspillere, trenere, og apparatet rundt lagene og klubben spillerne har representert gjennom årene.

Vi ønsker spillerne lykke til!

Sevald, Klara, Julie og Eva

GUTTER

1 Elias Martinsen Bodø/Glimt 2003
12 Trym S Kvien Mosjøen 2004
2 Oliver Voll Karlsen Bodø/Glimt 2003
3 Martin Johan Lauritzen Bodø/Glimt 2003
4 Martin Skjæran Rana 2004
5 Brynjar Johnsplass Bodø/Glimt 2003
6 Eskil Imøy Bodø/Glimt 2003
7 Sevald Birk Andreassen Brønnøysund 2003
8 Andreas Schjelderup Bodø/Glimt 2004
9 Anton Pettersen Nordeng Rana 2003
10 Storm Fagertun Rana 2003
11 Sondre Solhaug Bodø/Glimt 2004
13 Jakob Normann Fauske/Sprint 2004
14 Casper Johansen Bodø/Glimt 2004
15 Alexander Hagen Sandnessjøen 2004
16 Eirik Austvik Kristiansen Bodø/Glimt 2004
17 Kevin Wiik Grand Bodø 2003
18 Abdi Ali Rana 2003

JENTER

1 Julie Abrahamsen Grand Bodø 2003
12 Camilla Martiniussen Gruben 2004
2 Emma Chan Steensen Fauske/Sprint 2004
3 Malin Meek Halsøy 2004
4 Thale Rædergård Grand Bodø 2003
5 Martine Kristoffersen Grand Bodø 2003
6 Julie Gregersen Brønnøysund 2003
7 Ine Johansen Grand Bodø 2004
8 Thea Norkyn Nygård Grand Bodø 2003
9 Klara Maria S Figueiredo Brønnøysund 2003
10 Malin Mentzoni Pettersen Grand Bodø 2003
11 Mia Rendal Grand Bodø 2003
13 Sigrid F. Kapskarmo Halsøy 2004
14 Johanne Olsen Grand Bodø 2004
15 Hanna Lillegård Grand Bodø 2004
16 Oda Neshagen Selfors 2004
17 Gerd Anine Johansen Sandnessjøen 2003
18 Maia Sofie Skjelvan Vinkelen 2004

GUTTER 05

Omtrent halvparten av troppen fra Nordland, resten utgjøres av spillere fra Hålogaland

10 Alexander van der Spa Bodø/Glimt
11 Iftikhar Rizai Rana
12 Magnus Brøndbo Bodø/Glimt
13 Nicolai Hjemaas Innstranda
14 Eskil Selsbakk Bodø/Glimt
15 Even Benjaminsen Bodø/Glimt
16 Jonas Monsen Sandnessjøen
17 Adam Bunt Bakar Mosjøen
18 Amani Diumerci Bodø/Glimt

JENTER 05

Omtrent halvparten av troppen fra Nordland, resten utgjøres av spillere fra Hålogaland

1 Tora Samuelsen Selfors
10 Eva Charlotte Bang Brønnøysund
11 Petrine Haukøy Nygård Hunstad
12 Elida Spjell Nedre Rønvik
13 Emma Baustad Sømna
14 Aurora Kerong Krogh     Værangfjorden
15 Mathea Kjønnås Vollan Halsøy
16 Stine Mjelde Grand Bodø
17 Rine-Lovise Nikolaisen Halsøy
18 Aleksandra Rendal Grand Bodø

Les informasjon på Nordland Fotballkrets sine hjemmesider